# 279018

BIOHEL tikovo olje 1 l

Redna cena:
15,87 €
Prihranek:
10,00%
Spletna cena:
14,28 €
  • Mešanica rastlinskih olj z dodanimi topili za boljšo penetracijo
  • Prijetnega vonja
  • Vodoodbojno
  • Za trajnejšo zaščito priporočamo predhodno biocidno impregnacijo

OPOZORILO

"Pred uporabo natančno preberite etiketo in upoštevajte navodila za uporabo!". Nevarne lastnosti izdelka si oglejte v varnostnem listu v poglavju 2, v točki 2.2 Elementi etikete ali v datoteki Etiketa.
Varnostni list Etiketa
BLAGOVNA SKUPINA OSNOVNI PREMAZI / IMPREGNACIJE
EMBALAŽNE ENOTE (KG, LIT., ...) od 0,51 do 1,5
BARVNI ODTENEK BREZBARVNI

Podobni izdelki

SILVANOLIN 0,8 kg rjavi

SILVANOLIN 0,8 kg rjavi

SILVANOLIN je eden izmed okolju najprijaznejših pripravkov za zaščito lesa. Les zaščiti tako pred delovanjem lesnih gliv, kot pred lesenimi insekti in tudi termiti.
Redna cena:
5,64 €
Spletna cena:
5,08 €
Amal impregnacija za kamen in beton za mat izgled 1372 10 l

Amal impregnacija za kamen in beton za mat izgled 1372 10 l

Impregnacija za zaščito tal, fasad, zidov, betonskih elementov, ki niso namenjeni dodatni obdelavi, ograj, opornih zidov, naravnega in umetnega kamna.
Redna cena:
149,81 €
Spletna cena:
134,83 €
COLOR temelj za les beli 0,65 l

COLOR temelj za les beli 0,65 l

Temeljni premaz za zaščito lesa v prostoru in na prostem. COLOR TEMELJ ZA LES na lesene površine nanesemo pred uporabo COLOR EMAJLA.
Redna cena:
9,99 €
Spletna cena:
8,99 €
BIOHEL tungovo olje 1 l

BIOHEL tungovo olje 1 l

Zaščita lesenih izdelkov, kot so jedilne mize in leseni pulti. S časom ne rumeni Ima visoko stopnjo vodoodpornosti.
Redna cena:
15,87 €
Spletna cena:
14,28 €