# 114566

Sprej Dupli Color color sprej CINK - ALU 400 ml

Redna cena:
10,12 €
Prihranek:
10,00%
Spletna cena:
9,11 €

Cink-Alu temeljni premaz za vse pocinkane dele in površine, poškodovane z varjenjem, brušenjem, vrtanjem, transportom, ki jih je potrebno popraviti in prilagoditi barvnemu odtenku. Primeren je tudi kot odlična zaščita pred rjo za kovinske površine. Omejena uporaba na aluminiju.


OPOZORILO

"Pred uporabo natančno preberite etiketo in upoštevajte navodila za uporabo!". Nevarne lastnosti izdelka si oglejte v varnostnem listu v poglavju 2, v točki 2.2 Elementi etikete ali v datoteki Etiketa.
Etiketa Varnostni list
BLAGOVNA SKUPINA OSNOVNI PREMAZI / IMPREGNACIJE
EMBALAŽNE ENOTE (KG, LIT., ...) do 0,5
BARVNI ODTENEK SIVI

Podobni izdelki

TESSAROL AKRIL OSNOVNA BARVA UNI bela 0,65 L

TESSAROL AKRIL OSNOVNA BARVA UNI bela 0,65 L

Univerzalna temeljna barva z odličnim oprijemom na železne in jeklene površine, pocinkano pločevino, baker, aluminij kot tudi na trdi PVC in les.
Redna cena:
14,89 €
Spletna cena:
13,40 €
Akril emulzija 5 kg

Akril emulzija 5 kg

Akrilni osnovni premaz in plastifikator, za vse vrste mineralnih podlag, primeren tudi za mavčno kartonske plošče.
Redna cena:
24,28 €
Spletna cena:
21,85 €
Sprej Dupli Color AEROSOL ART primer beli 400 ml

Sprej Dupli Color AEROSOL ART primer beli 400 ml

Hitro sušeči temeljni akrilni sprej na osnovi NC (nitro kombi) kakovosti za različne vrste uporabe. Zaradi posebnega sistema za pršenje so ti spreji priljubljeni med grafitarji.
Redna cena:
6,58 €
Spletna cena:
5,92 €
Spektra akrilna impregnacija 10 l

Spektra akrilna impregnacija 10 l

Osnovni premaz za močno vpojne apnene in apnenocementne površine, primeren za nanos pred glajenjem z notranjim kitom ali pred nanosom prvega sloja barve.
Redna cena:
36,89 €
Spletna cena:
33,20 €