# 281308

Neostik universal 120ml

Redna cena:
6,34 €
Prihranek:
10,00%
Spletna cena:
5,71 €
Tradicionalno lepilo z močnim oprijemom za najbolj raznovrstno uporabo. Med seboj ali na različne podlage lepi širok nabor materialov. Enostavna uporaba: z lepilom prevlečemo obe naležni površini in pustimo, da se lepilo posuši. Lepilo Neostik UNIVERSAL zagotavlja trajno vez takoj, ko površini pritisnemo skupaj. LEPI: gumo, usnje, pluto, tekstil, karton, umetne snovi med seboj ali na les, beton in kovine.

OPOZORILO

"Pred uporabo natančno preberite etiketo in upoštevajte navodila za uporabo!". Nevarne lastnosti izdelka si oglejte v varnostnem listu v poglavju 2, v točki 2.2 Elementi etikete ali v datoteki Etiketa.
Etiketa Varnostni list
VRSTA UNIVERZALNA

Podobni izdelki

Neostik EP-111 epoxy A+B 18 ml

Neostik EP-111 epoxy A+B 18 ml

Dvokomponentno epoxy lepilo, ki lepi kovine, les, keramiko, beton, porcelan, poliester, stiropor, trdi PVC... Utrjen sloj lepila je odporen proti oljem in številnim kemikalijam.
Redna cena:
6,90 €
Spletna cena:
6,21 €
Pištola za vroče lepljenje PATTEX

Pištola za vroče lepljenje PATTEX

Pištola za vroče lepljenje je namenjena lepljenju kartona, kovine, lesa, plastike, gume, keramike in druge materiale.
Redna cena:
25,21 €
Spletna cena:
22,69 €
Mekol 1001 30 kg

Mekol 1001 30 kg

Lepilo za površinska lepljenja laminata in furnirja na iverno ali vlakneno ploščo, za montažna lepljenja s pomočjo moznikov, zatičev in čepov… .
Redna cena:
111,77 €
Spletna cena:
100,59 €
Mitopur E45 500 g

Mitopur E45 500 g

Univerzalno poliuretansko lepilo za lepljenje lesa, kovin, naravnega in umetnega kamna, umetnih mas... .
Redna cena:
13,03 €
Spletna cena:
11,73 €